Çukurova’nın ilk ve tek hazır giyim fuarı 1 Şubat’ta kapılarını açıyor

Tekstil ve hazır giyim ticaretinin kalbinin atacağı Çukurova TEXPO 2023, 1-4 Şubat 2023 tarihlerinde arasında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek fuara Rusya başta olmak üzere Ortadoğu- Kuzey Afrika ve Balkanlardan 20 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor. Fuar ile ilgili son çalışmaları anlatan Tüyap Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen; “ Tekstilin Başkentine yakışır bir fuar yapıyoruz” dedi.  

Çukurova’nın ilk ve tek hazır giyim fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı

Tekstil ve hazır giyim ticaretinin kalbinin atacağı Çukurova TEXPO 2023, 1-4 Şubat 2023 tarihlerinde arasında TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Bu sene üçüncüsü gerçekleşen fuara Rusya başta olmak üzere Ortadoğu- Kuzey Afrika ve Balkanlardan 10 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

KoronaVirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;
Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

ÇUKUROVA TEKSTİL VE HAZIR GİYİM FUARINDA 5 MİLYON DOLARLIK İHRACAT

Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı’nda rekor ihracat… Bölgede ilk kez gerçekleştirilen Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı hem yurt içinden hem de yurt dışından büyük ilgi gördü. 

ÇUKUROVA TEKSTİL VE HAZIR GİYİM FUARI AÇILDI

Bölgenin ilk ve tek Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı, TÜYAP Adana Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

ÇUKUROVA’NIN DEV ÜRETİCİLERİ BU FUAR’DA BULUŞUYOR

17 milyar dolarlık ihracat hacmine sahip sektörün Fuarına, geri sayım başladı.2020 yılında Adana’da ilk kez gerçekleştirilecek olan TÜYAP Adana Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı yarın kapılarını ziyaretçilerine açıyor.