Fuar Hakkında

 

ORTADOĞU TEKSTİL PAZARINA AÇILIN !

Çukurova’nın en büyük hazır giyim, kumaş ve yan sanayi üretim firmaları Çukurova TEXPO’da bir araya geliyor. Kadın ve Erkek Giyim başta olmak üzere tekstil sektörünün tüm bileşenlerini tek çatı altında toplayan Fuar, Ortadoğu başta olmak üzere Türki- Cumhuriyetler ve Balkanlardan sektör profesyonellerini ağırlıyor. Son trend kıyafetlerin ve son teknoloji makinelerin görücüye çıktığı Fuar’a sizleri de bekliyoruz.

ÇUKUROVA TEXPO FUARI BİLGİLERİ

Konum: Adana - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

TÜRKİYE’NİN TEKSTİL ve HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNDEKİ ÖNCÜ ROLÜ

Türkiye, dünya tekstil ve hazır giyim sektöründe öne çıkan ülkelerden biri olarak dikkat çekiyor. Zengin tekstil tarihine ve tecrübesine sahip olan Türk tekstil endüstrisi, kaliteli ürünleri, yenilikçi tasarımları ve rekabetçi üretim kapasitesiyle global pazarda önemli bir konumda bulunuyor. Bu nedenle, Çukurova TEXPO, Türk tekstil ve hazır giyim sektörünün gücünü sergilemek ve uluslararası iş bağlantıları kurmak adına büyük bir platform sunuyor.

 

FUAR ORGANİZASYONUNDA 45 YILLIK DENEYİM

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü destekleri ve Adana Hazır Giyim Platformu işbirliği ile hazırlanan Çukurova TEXPO, 5. Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

ÇUKUROVA TEXPO Fuarına Stantlı Katılım İçin Tıklayın !