Neden Katılmalısınız ?

TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN BÜYÜK BULUŞMASI TEXPO'DA YERİNİZİ ALIN !

2025 yılının tekstil trendlerinin tanıtılacağı, bölgenin ilk ve tek tekstil ve hazır giyim fuarı olma özelliğini sürdüren Çukurova TEXPO, 100’ün üzerindeki katılımcı firmaya ev sahipliği yapıyor. Fuar , İstanbul, Adana,Mersin, Kahramanmaraş şehirleri başta olmak üzere Türkiye'nin hazır giyim ticaretinde öne çıkan farklı şehirlerden  ve Ortadoğu - Kuzey Afrike ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere fuarı ziyaret edecek satınalma kararvericilerine ev sahipliği yapacak Çukurova TEXPO , sektördeki öncü firmaları bir araya getirerek, firmanıza rekabette öne çıkmanızı sağlayacak yeni fırsatlar sunuyor.

NEDEN ÇUKUROVA TEXPO?

Sektörde adınızı duyurmak ve yeni pazarlara ulaşmak için Çukurova TEXPO’ya katılın, sektördeki yerinizi güçlendirin! Çukurova’nın en önemli firmalarını ile bir arada olmanın yanı sıra pek çok avantaj sağlayan Fuar’a katılımcı olmak için 5 nedeni sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Alıcılara Erişin

Çukurova TEXPO, sektördeki yerel ve ulusal firmaları bir araya getiren önemli bir platformdur.  Fuar  2023 yılında Uluslarası 341 profesyonel ziyaretçiyi katılımcı firmalar ile buluşturdu. Yeni potansiyel müşterilere ulaşacağınız bu fuarda ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere tanıtarak gerek yurt içi satış potansiyelinizi gerekse ihracat hacminizi artırma fırsatını kaçırmayın.

Markanızı Tanıtın

2023 yılında 93 katılımcıya ev sahipliği yapan Çukurova TEXPO'da yer alarak siz de fuarda görünür olun ve markanıız hem yurt içinden hemde yurt dışından fuarı ziyaret etmeye gelen tekstil toptancılarına , hazır giyim perakendecilerine ve distribütörlerine erişin, nitelikli satın alma karar vericilerine markanızı tanıtın.

Ürün ve Hizmetlerinizi Sergileyin
Çukurova TEXPO'da ürün ve hizmetlerinizi sergileme imkanını sağlıyor. Kadın giyim, erkek giyim , bebe - çocuk giyim ürünlerinin sergileneceği fuarda yeni koleksiyonlarınızı ve benzersiz ürünlerinizi sergileyerek, karar vericilerin ürünlerinizi incelemesini sağlayın. Fuarda sergilenecek ürün gruplarını şimdi buradan inceleyin.

Uluslararası Pazarlara Açılın
Dünyanın farklı ülkelerinden gelen sektör profesyonellerini Türk Tekstil ve hazır giyim sektörüyle buluşturan Çukurova TEXPO 2023 yılında Azerbeycan, Cezayir, Fas, Rusya, Tunus ülkelerinden alım heyetlerine ev sahipliği yaptı. Nitelikli satınalma karar vericileriyle oluşturulan alım heyetlerinin yanı sıra Irak, Lübnan, Gürcistan ülkeleri başlta olmak üzere toplam  35 ülkeden yabancı sektör profesyoneli katılımcı firmalarla buluştu. Fuarda yer alarak uluslararası pazarlara açılın ve ihracat potansiyelinizi

Rekabetteki Gücünüzü Gösterin

ÇGerek Çukurova Bölgesi'nden gerekse Türkiye'nin farklı şehirlerinden fuara katılım sağlayan firmalarla aynı platformda siz de yer alın. Çukurova TEXPO Fuarı'na katılarak sektördeki prestijinizi güçlendirin.

STANT ALANI KİRALAYIN